خانه های لوکس چه ویژگی ها و چه امکانات مشترکی دارند؟

9مهر 1400
0 نظر

از با کیفیت ترین اثاثیه، وسایل و مصالح در خانه های لوکس استفاده می شود

اولین ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، استفاده از اثاثیه و وسایل برند و با کیفیت در دکوراسیون داخلی آن ها است. توجه داشته باشید در چنین خانه هایی، از کوچک ترین وسیله مانند کلید و پریزها تا بزرگ ترین اثاثیه مانند مبل ها، همگی تولید بهترین کارخانه ها و شرکت ها هستند که جلوه ای مجلل به فضای داخلی آن ها می دهند.البته در این خانه ها برند بودن و کیفیت بالا، تنها به اسباب و اثاثیه محدود نمی شود و مصالح ساختمانی آن ها نیز چنین ویژگی هایی دارند. برای مثال همان طور که در عکس های زیر می بینید، برای کفپوش این آپارتمان های لوکس، از مصالح با کیفیت و زیبایی مانند سنگ مرمر و یا چوب درختان پهن برگ استفاده شده است.

خانه های لوکس و لاکچری دارای امکانات و بخش هایی هستند که خانه های معمولی آن ها را ندارند

ویژگی مهم دیگری که خانه های لاکچری دارند، امکانات و بخش هایی است که اغلب خانه های معمولی آن ها را ندارند که در ادامه مهم ترین آن ها را برایتان معرفی کرده ام:

– ویژگی و امکانات خاص اتاق خواب های لاکچری:

همان طور که در عکس های زیر می بینید، اتاق خواب این خانه ها دارای تلویزیون، مبل، سرویس بهداشتی و حمام مخصوص خود می باشند. همچنین این اتاق خواب ها مساحت آن چنان بزرگی دارند که می تواند از اندازه یک واحد کوچک در مرکز شهر نیز بزرگ تر باشد.

ویژگی و امکانات متمایز آشپزخانه های مجلل

توجه داشته باشید، امکاناتی که آشپزخانه خانه لوکس را از معمولی متمایز می کند، استفاده از کابینت های جزیره ای و بارِ آشپزخانه در آن ها است. همان طور که در عکس های زیر می بینید، مساحت بزرگ این آشپزخانه ها اجازه را می دهد که بتوان در آن ها از این دو عنصر بهره برد.البته ناگفته نماند که کابینت این خانه ها دارای امکانات و اکسسوری های مخصوصی نیز می باشند که چیدمان و دسترسی به وسایل در آن ها را بسیار ساده می کند.

ویژگی و امکانات حمام های لاکچری:

این خانه ها حمام های بسیار بزرگ و با امکانات کاملی دارند. برای مثال مانند عکس زیر، در آن ها هم از سر دوش بارانی و هم از سر دوش معمولی برای دوش گرفتن استفاده می شود.همچنین وان بزرگ، کفپوش گرمایشی و حوله خشک کن نیز از دیگر امکانات خاصی است که اغلب آن ها را در حمام های لوکس می بینیم.

اتاق لباس:

اتاق لباس یکی از بخش های منازل مجلل است که در خانه های معمولی وجود ندارد. در واقع این اتاق، نوع بزرگ شده کمد دیواری است که می توان در آن قدم زد و لباس های چیده شده در ویترین های شیشه ای و کمدهای آن را انتخاب کرد.

 بخش هایی برای سرگرمی، بازی و ورزش:

 همان طور که در عکس های زیر می بینید، این خانه ها برای سرگرمی و ورزش ساکنانشان، بخش های مخصوصی برای فیلم دیدن، بازی کردن، شنا و بدنسازی دارند.

خانه ها به تکنولوژی های هوشمند مجهز هستند

سومین ویژگی مشترکی که خانه های لوکس دارند، استفاده از تکنولوژی های هوشمند برای کنترل از راه دور کارها در آن ها است. در واقع ثروتمندان با کمک این سیستم که روی گوشی همراهشان نصب می شود، می توانند خیلی از کارهایشان مانند خاموش و روشن کردن چراغ ها، تنظیم دمای محیط و باز و یا قفل کردن درب ها را از راه دور انجام دهند. همچنین آن ها در هر نقطه ای از زمین که باشند می توانند به وسیله این سیستم، وضعیت خانه خود را چک کنند و از امنیت آن اطمینان پیدا کنند.

نوشته شده توسط Absihome

abasihome

( اینجا رویاها به خانه میرسند ) (Abasihome) ،بعنوان یکی از کارگزاری های خرید و فروش مستغلات در ایران، و یکی از بهترین مرجع های خوب برای خرید و فروش ، رهن و اجاره و مشارکت در ساخت ملک می باشد. همچنین متقاضیان خرید و اجاره ملک هم می توانند با جستجو در سایت ، فایل مورد نیاز خود را بیابند در ضمن اگر بدنبال ملک خاصی هستید و یا با جستجو در سایت ، ملک دلخواهتان را نیافته اید با ثبت و درخواست خرید یا اجاره ملک در سایت، مشاوران ما شما را یاری خواهند کرد تا به ایده آل ترین ملک خود برسید .. اهداف ما ۱. رسیدن به جایگاه برتر در حوزه خرید و فروش املاک ۲. فعالیت گسترده در سراسر کشور ۳. همکاری با کلیه مشاوران و آژانس های املاک تهران و سایر شهرهای ایران ۴. همکاری با سازندگان برند مطرح کشور 5.کارگزاری فروش ساختمانهای مارکدار از مجموعه (IBBI)

پیام بگذارید